Підтримка  
Новини розділу
Питання-відповіді
Надіслати запитання
Питання-відповіді
(Frequently Asked Questions - FAQ)


тема: Встановлення  [ всі теми ]

Питання
Як налаштувати модемне з'єднання?


Відповідь

  1. Запустіть програму internet-druid. Для цього виберіть з меню "Система -> З'єднання з Інтернет"

  2. У вікні "Нове з'єднання" виберіть "Модемне з'єднання"

  3. Якщо модем не буде знайдено автоматично, у вікні "Вибір модема" вкажіть пристрій модему "/dev/ttyS0" для модему на порту COM1 ("/dev/ttyS1" на порту COM2, тощо...)

  4. Зніміть позначку навпроти "Використовувати тональний набір"(якщо ваша АТС не підтримує тональний набір) та встановіть високу гучність модему (потім її можна змінити у властивостях модему у вкладці "Обладнання" вікна "Налаштовування мережі"), щоб було чути процес встановлення з'єднання та натисніть "Вперед"

  5. У вікні "Вибір провайдера" вкажіть номер телефону провайдера Інтернет, назву з'єднання (лише латинські літери), логін та пароль. Натисніть "Вперед"

  6. Більшість провайдерів призначає IP-адреси автоматично, якщо у вашому випадку це не так - виберіть "Встановлювати IP адресу статично", та введіть видані вашим провайдером адреси з'єднання та шлюзу.

  7. Натисніть "Завершити"

  8. Збережіть з'єднання та вийдіть з програми.Тепер ви маєте можливість встановлювати та розривати модемне з'єднання, як і звичайне мережне з'єднання, наприклад командами ifup <назва_з'єднання> та ifdown <назва_з'єднання>. Або ж додайте до панелі GNOME аплет "Індикатори модему" та в його параметрах замість параметра команди з'єднання та роз'єднання "ppp0" введіть назву вашого модемного з'єднання. Тоді можна керувати з'єднанням клацаючи на аплеті.


Якщо у Вас виникли технічні проблеми або питання - зверніться у слжбу технічної підтримки за допомогою форми "Надіслати запитання".
[ до списку питань ]
Авторське право © Компанія Майлінукс®, 2002-2024.
Всі назви та торгові марки зареєстровані та належать своїм законним власникам.

© Сайт розроблено у Cтудії "РОМАрт", 2004.
Сайт функціонує на myLinux 3.1 Server